HAKKIMIZDA

Renkler ile buluşmamız 1975 yılında bir çanta içerisindeki boyalar ve fırçalar ile tabela yaparak başlamıştır.

1986 yılında Serhan Reklam’ın kuruluşu ile binlerce tabela tasarım ve imalatı yapılmıştır. Bu sayede renklere ve boyalara olan ilgimiz artarak devam etmiştir. Tabela ve reklam işlerine ek olarak o yıllarda Türkiye için yeni bir gelişme olan serigrafi sayesinde güvenlik, uyarı ve trafik levhalarının seri üretimini yapan Türkiye’nin ilk firmalarındandır.

2007 yılında kurduğumuz Çipli Kartela, Yelpaze Kartela, Duvar Kartela üretimi yapan Kartelasan ile renkler ve boyalar ile olan yolculuğumuz başka bir boyuta taşınmıştır.

Sizlerin Çip Kartela, Duvar Kartela ve Yelpaze Kartela taleplerini kaliteli ve doğru maliyetle yılların verdiği deneyim ile üretmekteyiz. Talep ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda direk boyalarınızı kullanarak sizlerin ürettiği renklerdeki sapmaları minimize ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimizden gelecek olan talep ile tarafımızdan, günün şartlarına uygun ve beğenilen renkleri de üretebilmekteyiz.

Kartelasan kaliteli Çip Kartela, Yelpaze Kartela ve Duvar Kartela üretimiyle boya sektöründeki üreticilerin el emeği göz nuru renklerini son kullanıcı tüketicilerle hızlı ve doğru şekilde buluşturmayı amaç edinmiştir.